Hakkımızda

acilsatislar.com, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile internet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

 

Sadece 1 yıllık serüvende, 500 üzerinde aktif üye ve binlerce ürün çeşidiyle en büyük e-ticaret platformlarından birisi haline geldi.

Teknolojiye yatırım yaparak kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için sürekli kendisini yenileyen acilsatislar.com, Türkiye’nin en sevilen emlak, otomotiv ve ikinci el siteleri arasında yer alıyor.

Yetkin ve dinamik insan kaynağı; benzersiz teknolojik altyapısı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile acilsatislar.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

"...şimdi ise, Türkiye’de e-ticaretin merkezinde yer alyor.”


MİSYONUMUZ 

Kaliteli, adil, kolay erişilebilir, insan odaklı hizmet veren ve mali açıdan sürdürülebilir bir e-ticaret sistemini yürütmek ve geliştirmektir.


VİZYONUMUZ

Vatandaş odaklı hizmet anlayışı içinde etkin, süratli ve kaliteli e-ticaret hizmeti sunan, toplumun güvenine sahip ve aktüeryal dengelerini sağlamış, saygın bir kurum olmak.


Yakalayacağımız başarıda en büyük paya sahip olan kullanıcılarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkürler!